Şaphane halkı şehit aileleri için tek yürek oldu

Kütahya’nın Şaphane ilçesinde, Ankara’da Şehit aileleri için düzenlenecek kermese destek amacıyla, ev yapımı yiyecekler ve Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinin yaptığı ürünler kermeste satılmak üzere ilçe Emniyet Amirliğine teslim edildi.Şaphane...

Şaphane halkı şehit aileleri için tek yürek oldu

Kütahya’nın Şaphane ilçesinde, Ankara’da Şehit aileleri için düzenlenecek kermese destek amacıyla, ev yapımı yiyecekler ve Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinin yaptığı ürünler kermeste satılmak üzere ilçe Emniyet Amirliğine teslim edildi.

Şaphane İlce Milli Eğitim Müdürlüğü Okul ve Kurumları, Öğrenci velileri ve Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin el emeği çalışmaları, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Fuat Bayri tarafından Ankara’da düzenlenecek Emniyet Genel Müdürlüğü Şehit Ailelerine Yardım kermesinde kullanılmak üzere, İlce Emniyet Amiri Mesut Yılmaz’a teslim edildi.

Okul Müdürlerinin de hazır bulunduğu teslim töreni sırasında Emniyet Amiri Mesut Yılmaz öğrenci velileri ve kursiyerlere bu konuda gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Okul Müdürleri ev yapımı yöresel gıdalar ,el işi yazma ve örgü işlerinden oluşan bağış kolilerini Ankara’da düzenlenen Şehit Ailelerine Yardım Kermesine gönderilmek üzere teslim etti. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35