Kütahya AK Parti’den istişare ve değerlendirme toplantısı

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, aylık istişare değerlendirme toplantısının, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Recep Özel’in başkanlığında gerçekleştirildiğini ifade etti.Toplantıda sonrası bir açıklama...

Kütahya AK Parti’den istişare ve değerlendirme toplantısı

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, aylık istişare değerlendirme toplantısının, Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Recep Özel’in başkanlığında gerçekleştirildiğini ifade etti.

Toplantıda sonrası bir açıklama yapan Başkan Çetinbaş, "Bilindiği gibi, 20 Ocak 2018 Cumartesi Günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrifleriyle Yeni Kapalı Spor Salonunda 6. Olağan İl Kongremizi partimize ve Kütahya’mıza yakışır bir şekilde coşku ve heyecan içerisinde bütün illerimize örnek olacak güzellikte gerçekleştirdik. Kongremizin başarılı bir organizasyon ve yoğun katılımı ile yapılmış olması ülke gündemine girdiği gibi Cumhurbaşkanımızın da teveccühüne mazhar olmuştur. İl Kongremizin akabinde 3 Şubat 2018 Cumartesi günü aynı salonda İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun da katılımları ile 5.Olağan İl Gençlik Kolları Kongremizi aynı heyecan ve coşkuyla gerçekleştirdik. AK Parti Kütahya Teşkilatları olarak en küçük birimine kadar 2019’da yapılacak olan Yerel, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine hazırız. Bugün Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcımız Recep Özel’in başkanlığında yapılacak ve yapılmakta olan çalışmalarımızın gözden geçirileceği değerlendirme toplantımızı yaptık. Toplantımıza katılan ilgili birimlerimizin başkanları ve tüm ilçe başkanlarımız ve ilçe birim başkanlarımıza teşekkür ediyorum. 2019’da yapılacak Yerel, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinde Kütahya’mızı daha ileriye ve daha yukarıya taşımayı hedefliyoruz” dedi. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35