Kaymakam Çelik: Şehit ailelerimiz bizlerin en onurlu emanetleridir

Kütahya’nın Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, 13 Eylül 1994 tarihinde Hakkari’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Er Cafer Mavi’nin babası Hasan Mavi’yi evinde ziyaret etti.Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile...

Kaymakam Çelik: Şehit ailelerimiz bizlerin en onurlu emanetleridir

Kütahya’nın Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik, 13 Eylül 1994 tarihinde Hakkari’de teröristlerle girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Er Cafer Mavi’nin babası Hasan Mavi’yi evinde ziyaret etti.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren şehid babası Hasan Mavi, “Devletimizin ve sizlerin biz şehit ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanında yer aldığını bilmek bizleri onurlandırmaktadır. Devletimiz ve sizler bizleri biran olsun yalnız bırakmadınız, Rabbim devletimize ve milletimize zeval vermesin’’ dedi.

Altıntaş Kaymakamı Musa Kazım Çelik ziyarette yaptığı konuşmada, ’’Şehit ailelerimizin her an emrinde ve her an yanlarındayız. Şehit ailelerimiz bizlerin en onurlu emanetleridir. Onları her zaman başımızın üzerinde taşıyoruz. Bizim başka bir ülkemiz yok. Bizler aziz şehitlerimizin büyük fedakarlıkları sayesinde ülkemizde huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz. Şehit anne ve babalarının cennetle müjdelendiği bu kutsal görevde vatanı uğruna görev yaparken canını feda eden şehitlerin emanetlerine sahip çıkıp, şehit ailelerine ve gazilere ziyaretlerini sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.(YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35