banner43

Gediz’de Halı Saha Turnuvası

Kütahya’nın Gediz ilçesinde 16.Halı Saha turnuvasının startı verildi."Koşabiliyorken Koş" slogani ile yetişkinlerden 12 takım 144 sporcunun katıldığı, Gençlerden ise 40 takım 648 sporcunun müsabakalarda yer aldığı etkinliklerde seyircilerin...

Gediz’de Halı Saha Turnuvası

Kütahya’nın Gediz ilçesinde 16.Halı Saha turnuvasının startı verildi.

"Koşabiliyorken Koş" slogani ile yetişkinlerden 12 takım 144 sporcunun katıldığı, Gençlerden ise 40 takım 648 sporcunun müsabakalarda yer aldığı etkinliklerde seyircilerin ilgisi göz doldurdu.

Gediz Kaymakamı Muhammet Önder ve Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Arpacı, Emniyet Müdürü Barış Tosun, Amatör Spor Kulupleri Derneği Başkani Mesut Yörük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammed Keskin ve teknik komitenin yer aldığı turnuvada Kaymakam Muhammet Önder; "Centilmence bir mücade istiyoruz, gençlere iyi örnek olmak, sporun kardeslik içerisinde yenmek ve yenilmenin dürüstce karşılanabildigi bir turnuva diliyorum” dedi.

Gediz’de bu tür sportif ve kültürel faaliyetlerin düzenlenmesinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Önder, "Hepimiz Gediz için çalışıyoruz ve Gediz’e hizmet ediyoruz. Her konuda Gediz’de bir değişim ve dönüşüm olmasını istiyoruz. Bugün burada gördüğüm manzara da benim için büyük mutluluk kaynağı. Her zaman sevgi ve saygı diyoruz. Spor dostluktur, sevgidir ve saygıdır. Bu tür turnuvalarda ve organizasyonlarda sportif faaliyetlerine her zaman destek olacağız. Gençlerimizin yanlarında olacağız. Gençlerimizin spora yönelmesi ve kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaları için gayret göstereceğiz" diye konuştu.

Kaymakam Muhammet Önder, turnuvanın düzenlenmesinde emeği ve katkısı bulunanlarla, turnuvaya katılanlara teşekkür ederek konuşmasını tamamladı. Ardından başlama vuruşunu yaparak turnuvanın startını verdi.(RB-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35