Emet’te tamamen ahşap olarak yapılan dükkanlar tamamlandı

Kütahya’nın Emet ilçesinde Belediye tarafından yapılan ve tamamen ahşap olarak inşa edilen 4 adet dükkan yapımı tamamlandı.Belediye Başkanı Mustafa Koca, yaptığı açıklamada, ”Kaynarca hamamımız üzerinde, camiye bakan istikamette 4...

Emet’te tamamen ahşap olarak yapılan dükkanlar tamamlandı

Kütahya’nın Emet ilçesinde Belediye tarafından yapılan ve tamamen ahşap olarak inşa edilen 4 adet dükkan yapımı tamamlandı.

Belediye Başkanı Mustafa Koca, yaptığı açıklamada, ”Kaynarca hamamımız üzerinde, camiye bakan istikamette 4 adet dükkan inşaatlarımız bitti. Dükkanlarımızın biri 149 metrekare restaurant olarak inşaa edilirken, diğer dükkanlarımız 49 metrekare, ve 2 adet 25 metrekare olarak yapıldı. Termal tesislerimiz ve hamamlarımıza uzanan caddede hoş bir restaurantımız hizmete geçmiş olacak. Dükkanların kaynarca hamamı ile alakası olmayacak. Hamam yönüne bakan arka cepheleri kapalı olurken, altlarıda depo olarak kullanılacak. Tamamen kendi işçilerimiz ve imkanlarımızla başlattığımız çalışmalarda sona geldik. İlçemize hayırlı uğurlu olsun’’ diye konuştu. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35