Çiftçilere Gece Eğitimi

Kütahya’nın Hisarcık İlçesinde, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün köylerde gerçekleştirdiği gece eğitimlerinin devam ettiği bildirildi.Yörede, tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için yoğun bir çalışma içine...

Çiftçilere Gece Eğitimi
Kütahya’nın Hisarcık İlçesinde, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün köylerde gerçekleştirdiği gece eğitimlerinin devam ettiği bildirildi.
Yörede, tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için yoğun bir çalışma içine giren İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Müdür Ramazan Özşahin, Veteriner Hekim Mehmet Emin Polat ve Ziraat Mühendisi Erkan Özer katımları ile geceleri köylerde çiftçi eğitim çalışmalarına ağırlık verdi.
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ramazan Özşahin, köylerde yatsı namazı sonrası yaptıkları gece eğitimlerinde köylerin ürün deseni ve hayvancılık potansiyeline göre eğitim çalışmaları yaptıklarını söyledi.
Özşahin,”Gece eğitimlerinde çiftçileri dinleyip taleplerini değerlendiriyoruz. Aynı zamanda çiftçilerimize bitkisel üretim ve hayvancılık desteklemeleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bu eğitimlerimiz tüm köylerimizde yıl boyunca devam edecek olup, çiftçilerimizin belirtilen toplantılara mutlaka iştirak etmelerini istiyoruz’’ diye konuştu.(MA-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35