Çavdarhisar Aizonai Antik Kenti’ne ilgi artıyor

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan Aizonai Antik Kenti’ne ilgi ve ziyaretler her geçen gün artarak devam ediyor.Emet ilçesinde bulunan Termal Otel müşterileri, otel yönetiminin tavsiyesiyle düzenledikleri Azionai Antik Kenti gezisinden...

Çavdarhisar Aizonai Antik Kenti’ne ilgi artıyor

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan Aizonai Antik Kenti’ne ilgi ve ziyaretler her geçen gün artarak devam ediyor.

Emet ilçesinde bulunan Termal Otel müşterileri, otel yönetiminin tavsiyesiyle düzenledikleri Azionai Antik Kenti gezisinden oldukça etkilendiklerini ve Çavdarhisar’ın turizm potansiyeli bakımından, Türkiye ve Dünya turizmine açılacak muazzam bir ilçe olduğunu belirttiler.

Emet Termal Otel Müdürü Ramazan Sezer, yaptığı açıklamada, ’’Otelimize çeşitli turizm şirketi turları vasıtasıyla gelen müşterilerimizin bizlerden gezi talep etmesi üzerine Küthayamızın dünyaya açılan turizm penceresi olarak gördüğümüz Çavdarhisar ilçemizi tavsiye ettik. Binlerce yıllık medeniyetlerin izlerini taşıyan, Aizonai Antik Kenti, Dünyanın ilk borsası, Antik Tiyatro, Zeus Tapınağı gibi eşsiz eserleri gören müşterilerimiz çok keyifli bir gün geçirdi. Gerekli düzenlemeler yapıldığı takdirde Çavdarhisar ilçemiz bölgemiz için ciddi bir turizm potansiyeline sahip’’ ifadelerini kullandı. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35