Başkan Mustafa Koca: İlçemize 4 yeni iş yeri daha kazandırıyoruz

Kütahya’nın Emet ilçesinde, belediye tarafından 4 adet iş yeri yapım çalışmalarının başladığı açıklandı.Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Koca, 1’i restaurant olmak üzere 4 adet ahşap dükkan yapımının...

Başkan Mustafa Koca: İlçemize 4 yeni iş yeri daha kazandırıyoruz

Kütahya’nın Emet ilçesinde, belediye tarafından 4 adet iş yeri yapım çalışmalarının başladığı açıklandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Koca, 1’i restaurant olmak üzere 4 adet ahşap dükkan yapımının bu ay içerisinde yapımının tamamlanarak hizmet için ihaleye çıkarılmasının hedeflendiğini belirtti.

Başkan Koca, “Dükkanlarımızın biri 149 metrekare restoran olarak inşa edilirken, diğer dükkanlarımızın ikisi 25’er metrekare biri ise 40 metrekare olarak dizayn edildi.. Çalışmalarımız tamamlandığında Termal tesislerimiz ve hamamlarımıza uzanan caddede hoş bir restaurantımız ve hediyelik eşya satışı ve gıda dükkanlarımız hizmete geçmiş olacak. Dükkanlarımızın kaynarca hamamı ile bir alakası olmayacak. Hamam yönüne bakan arka cepheleri kapalı olurken, altları da depo olarak kullanılacak. Tamamen kendi işçilerimiz ve imkanlarımızla gerçekleştirilen çalışmalar ile ilçemize 4 adet daha yeni iş yeri kazandırmış olacağız. İlçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.(YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35