Başkan Alim Işık: "Kütahya da e-ihracatın merkezi olabilir"

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işik, Türkiye’nin Büyüyen E-ticaretine Dikkat Çekmek Ve Geleneksel İhracatçilarin, Yerel Üreticilerin Uluslararası Pazarda E-ihracat İle Çikişini Sağlamak Amacıyla Düzenlenen 'batı Anadolu E-ihracat' Konulu Konferansına Katıldı.

Başkan Alim Işık: "Kütahya da e-ihracatın merkezi olabilir"

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası pazarda e-ihracat ile çıkışını sağlamak amacıyla düzenlenen ’Batı Anadolu E-İhracat’ konulu konferansına katıldı.

Hezar Dinari Kültür Merkezi’nde düzenlenen ’Batı Anadolu E-İhracat’ konferansında katılımcılara hitap eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, "Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, bu şehrin en önemli potansiyelidir. İnanırsanız, doğru projelerle doğru adımlar atılır ve gençlerimize ulaşılırsa e-ihracatın merkezlerinden birisi Kütahya olur. Batı Anadolu e-ihracat konferansının şehrimize ve ülkemizin birçok ilinden gelen başta gençlerimiz ve aziz milletimize ciddi katkıları olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35