banner43

Başkan Ali Çetinbaş: "Çok güzel bir sergi olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim"

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Kütahya Belediyesinin işbirliği ile 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde açılan ’Oradaydık, unutmadık, unutturmadık’ isimli fotoğraf sergisini gezdi.Sevgi...

Başkan Ali Çetinbaş: "Çok güzel bir sergi olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim"

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Kütahya Belediyesinin işbirliği ile 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde açılan ’Oradaydık, unutmadık, unutturmadık’ isimli fotoğraf sergisini gezdi.

Sevgi Yolu’ndaki sergiyi gezerek, fotoğraflarla ilgili İHA Temsilcisi Hüseyin Efe’den bilgi alan Çetinbaş, "Asla unutamayacağımız o gecenin yine fotoğraflarla canlandırıldı. Tekrar gözlerimizde canlandırıldı. Fotoğraflarda da görüldüğü gibi milletimiz tanklara, çıplak bedenleriyle, terlikleriyle, tişörtleriyle fırladılar, pijamalarıyla evlerinden fırlayarak durdurdular. Milli iradenin üstünde başka bir irade tanımadıklarını, bütün aleme haykırdılar. 15 Temmuz bu milletin derin hafızasında yerini aldı, unutulmayacak. 15 Temmuz’u gelecek nesillere aktaracağız ki ülkede bir daha ikinci bir kalkışmaya kalkılmasın. Emeği geçenlere teşekkür ederim, canlı, çok güzel bir sergi olmuş" dedi.

Başkan Çetinbaş, fotoğraf sergisi gezisine AK Parti İl Başkan Yardımcıları Hayri Öz, Remzi Günay, Mehmet Er ve Mehmet Eşsiz de iştirak etti. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35