banner43

‘Buz Devri 5’ miniklerle buluştu

Batman Belediyesi’nin her ay birbirinden güzel etkinliklerle Batmanlılarla buluşturduğu Kültür ve Sanat Faaliyetleri, Ocak ayında da dopdolu devam ediyor.Her ay binlerce çocuğa sinema heyecanı yaşatan belediye, ocak ayı etkinlikler kapsamında...

‘Buz Devri 5’ miniklerle buluştu

Batman Belediyesi’nin her ay birbirinden güzel etkinliklerle Batmanlılarla buluşturduğu Kültür ve Sanat Faaliyetleri, Ocak ayında da dopdolu devam ediyor.

Her ay binlerce çocuğa sinema heyecanı yaşatan belediye, ocak ayı etkinlikler kapsamında hazırlanan sinema gösteriminde minik seyircileri Buz Devre 5 ile buluşturdu. Firavun Faresi Scrat’ın karnını doyurmaya çalışırken bir takım kozmik olayları tetiklediği neşe ve heyecan dolu Buz Devri 5, minik izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki sinema etkinliğine, çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgiyle izlediği Buz Devri 5, anne ve babaların çocuklarıyla neşe dolu bir vakit geçirmelerine vesile oldu. İki seans halinde gösterime giren Buz Devri 5 sinema gösterimi 11.00 ila 14.00 saatleri arasında izleyenleriyle buluştu. Birçok yetişkin, bu tür programların anne, baba ve çocuk ilişkisini güçlendirdiğini ifade ederek etkinliklerin kendilerine olduğu kadar çocuklarının gelişimine de büyük fayda sağladığını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35