Başkan Yılmaz: "Bütçemizin büyük kısmıyla sanata destek vereceğiz"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Görsel Sanatlar Derneği üyeleri ile yaptığı toplantıda, “Önümüzdeki dönem kültürel ve sanatsal çalışmalara önem vereceğiz” dedi.Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı...

Başkan Yılmaz: "Bütçemizin büyük kısmıyla sanata destek vereceğiz"

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Görsel Sanatlar Derneği üyeleri ile yaptığı toplantıda, “Önümüzdeki dönem kültürel ve sanatsal çalışmalara önem vereceğiz” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Taşhan’da gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda Bolu Görsel Sanatlar Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Dernek üyeleri Başkan Yılmaz’a, sanata ve sanatçıya verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler. Başkan Yılmaz ise, bugüne kadar paralarının alt yapı ve üst yapı çalışmalarına gittiğini ifade ederek, “Bu çalışmalar tamamlandığı zaman ise bütçemizin büyük bir kısmı ile kültürel ve sanatsal çalışmalara destek verecek ve bu çalışmalara ön ayak olacağız. Bu konuda sizlere büyük görev düşüyor. Bizi bu çalışmalarda yönlendirmeniz ve her zaman daha iyiyi hayata geçirmemiz gerekiyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35