Türk Yıldızları Akşehir semalarında gösteri yapacak

Konya’nın Akşehir ilçesinde, Türk Yıldızları 6 Mayıs’ta bir gösteri uçuşu yapacak.Türk yıldızlarının Akşehir’de yapacağı gösteri ile ilgili Akşehir Kaymakamlığında, bilgilendirme ve alınması gereken tedbirlerle ilgili toplantı...

Türk Yıldızları Akşehir semalarında gösteri  yapacak

Konya’nın Akşehir ilçesinde, Türk Yıldızları 6 Mayıs’ta bir gösteri uçuşu yapacak.

Türk yıldızlarının Akşehir’de yapacağı gösteri ile ilgili Akşehir Kaymakamlığında, bilgilendirme ve alınması gereken tedbirlerle ilgili toplantı yapıldı.

Türk yıldızlarının dünyada söz sahibi olduğunu söyleyen Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk “Akşehir’de bir gösteri yapılması bizleri mutlu etti. İlçe yöneticileri olarak gösteri günü eksiksiz bir şekilde çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’da, “Akşehir Belediyesi olarak etkinlikler kapsamında gerekli her türlü çalışmalar ilgili teknik arkadaşlarımızca yönetilecektir. Akşehir Belediyesi olarak Türk Yıldızlarının şehrimizde gösteri yapması talebimizin olumlu karşılanması bizi mutlu etmiştir” diye konuştu.

Toplantıda, Türk Yıldızlarının tanıtımı ve faaliyetleri içeren bir slayt gösterisi izletildi. Ayrıca yaşanabilecek kazalarla ilgilide bir sunum gerçekleştirildi. 6 Mayıs 2018 Pazar günü yapılması planlanan gösteri için izleme yeri de Akşehir Otogarı civarı olarak belirlendi.

Toplantıya; Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Garnizon Komutan Vekili Yarbay Hakan Uluçınar, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Uslu, Akşehir İlçe Emniyet Müdürü Osman Bağcı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kurum müdürleri ve basın mensupları katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35