Ereğli Belediyesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Konya'nın Ereğli İlçe Belediyesi Ekipleri Haftasonu Yola Açma, Rafüj Düzenleme Gibi Çalişmalarini Sürdürüyor.

Ereğli Belediyesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ekipleri haftasonu olmasına rağmen, yol açma, refüj düzenleme gibi çalışmalarla hizmet üretmeye devam ediyor.
Atakent Mahallesinde yol açma çalışmaları gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda TOKİ Mahallesinde kavşak ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları da gerçekleştiriyorlar.
Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler ise gerek şehir merkezi gerekse Adana-Konya Karayolu güzergahındaki refüjde düzenleme çalışmaları gerçekleştirdiler. Atakent Mahallesi Muhtarı Ramazan Koçak, mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirerek, "Daha önce bazı sokaklarımızda eksikliğini hissettiğimiz altyapı çalışmaları yapıldı. Şimdide yeni yol açma çalışmaları ile mahallemizin kimlik yapısı değiştiriliyor. Başkanımızla yaptığımız görüşmelerde mahallemizin sorunlarını dile getirmiştik ve o sorunlar tek tek çözüme kavuşuyor. Hem başkanımıza hem de belediye ekiplerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Belediye Başkanı Özkan Özgüven ise mesai gözetmeksizin ekiplerin sahada çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek, "Ereğli’nin dört bir yanında ekiplerimiz yoğun bir çalışma ortaya koyuyorlar. Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz gerek yol açma, gerek kavşak ve kaldırım düzenleme çalışmalarını yürütürken Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz ise refüj düzenleme çalışması gerçekleştirerek kent estetiğine yakışan bir görüntü hedefindeler. Şehrimize yakışan en güzel hizmeti ortaya koymak için mesai gözetmeksizin çalışan ekiplerimize ve bizlere her zaman destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35