Beyşehir 2023’e hazırlanıyor

Ak Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir İlçesine Yapılması Planlanan Yeni Adliye Sarayı İle İlgili Olarak, “adliye Sarayı İçin Çalişmalarimiz Hızla İlerliyor. Yakında Yatırım Programına Alınarak İlçemize Kazandırmak İçin Çalişiyoruz” Dedi.

Beyşehir 2023’e hazırlanıyor
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir ilçesine yapılması planlanan yeni adliye sarayı ile ilgili olarak, “Adliye sarayı için çalışmalarımız hızla ilerliyor. Yakında yatırım programına alınarak ilçemize kazandırmak için çalışıyoruz” dedi.
Bugüne kadar hayata geçirilen devlet yatırımları ve yeni projelere ilişkin bilgiler veren Babaoğlu, Beyşehir’de kaymakamlık, belediye başkanlığı başta olmak üzere tüm kurumlarla tam bir uyum içerisinde ilçenin daha iyi noktalara gelebilmesi ve 2023 vizyonuna hazır hale gelebilmesi için seferber olduklarını dile getirdi. Babaoğlu, “İnşallah 2023’e hazır bir Beyşehir olacak. 2023 yılına duble yollar tamamlanmış olacak. Birçok spor ve turistik tesisiyle çok sayıda turisti ağırlayacak bir Beyşehir doğuyor” dedi.
Bunun yavaş yavaş izlerini görmeye başladıklarını anlatan Babaoğlu, “İlçemize yeni sağlık yatırımı bakımından yine hastanemiz tamamlanıyor, adliye sarayı için çalışmalarımız hızla ilerliyor yakında yatırım programına alınarak Beyşehir’imize kazandırmaya çalışıyoruz, dört koldan çalışıyoruz. Başbakanımız Konya’ya geldiğinde Konya’nın projeleri hakkında kendileriyle konuştuk. Beyşehir-Konya yolunu da kendilerine söyledik. Şu an bir sıkıntımız görünmüyor ama müteahhitlerin parasal sorunlarından dolayı bir sıkıntı yaşıyoruz. Yeni müteahhitler geldi ve Konya-Beyşehir yolundaki çalışmalarımız devam ediyor. Sayın başbakanımıza Beyşehir’le ilgili diğer konularımızı da ilettik” diye konuşu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35