Kartepeli kadınlar yaz etkinliklerine devam ediyor

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü bünyesindeki ücretsiz Kadın Spor Yaşam Merkezleri, yaz sezonu etkinlikleriyle faaliyetlerine devam ediyor.Kartepe Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve ilçedeki kadınlara hizmet veren Kadın Spor Yaşam Merkezleri...

Kartepeli kadınlar yaz etkinliklerine devam ediyor

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü bünyesindeki ücretsiz Kadın Spor Yaşam Merkezleri, yaz sezonu etkinlikleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Kartepe Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve ilçedeki kadınlara hizmet veren Kadın Spor Yaşam Merkezleri Birimi, üyeleri için her hafta Cuma günü dönüşümlü olarak Kandıra turu düzenlemeye başladı. Bu sayede Kartepeli kadınlar, Kerpe’de bulunan Miço Koyu Kadınlar Plajını görme, sıcak yaz günlerinde günübirlik tatil yapma ve serinleme imkanı da buluyor. Hizmet için Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin üzülmez’e teşekkür eden kadınlar, "Bizler buralarda spor yapıyoruz, sağlıklı beslenmeyi öğreniyoruz, yeni arkadaşlar ediniyoruz ve en önemlisi stresimizi azaltarak ruhumuzu besliyoruz” dediler.

Başkan Üzülmez ise, “Göreve gelir gelmez kadınlarımıza yönelik başlatılan projelerimiz sayesinde onbinlerce hemşehrimize ulaştık. Kadınlarımızın mutlu olduğu zaman toplum mutlu olur. Kartepe’de kadın olmanın ayrıcalığı her alanda görülmektedir” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35