banner43

Kartepeli çocuklar SEKA’da yazarlarla buluştu

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” SEKA’da bulunan Türkiye Dil Edebiyat Derneği’nde devam etti.Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” Kartepeli...

Kartepeli çocuklar SEKA’da yazarlarla buluştu

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” SEKA’da bulunan Türkiye Dil Edebiyat Derneği’nde devam etti.

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” Kartepeli çocukları farklı yazarlarla bir araya getiriyor. Son olaraksa çocuklar SEKA kampüsündeki Türkiye Dil Edebiyat Derneği’nde çocuk yazarı Hilal Acar ve Mahlası Masalcı Teyze olan Nevin Alan ile bir araya geldi. Birliktelikte yazarlar, çocuklara hayata yönelik nasihatler ve farklı öyküler anlattı.

Başarıya ancak okuyarak ulaşabileceğini dile getiren yazarlar “Başarıya ancak okuyarak ve araştırarak adım atabilirsiniz. Vatan ve millet sevgisi çerçevesinde İslami ahlaka uygun yaşayan insanlar olarak değerlerimize sahip çıkmalıyız. Sorumluluk bilinci ile hareket ederek, kendimizi okuyarak geliştirip ileride güzel bir meslek sahibi olmalıyız” dedi.

Ziyaret sonunda yazarlar, Kartepeli miniklerle kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35