banner43

İzmit pazarları, teknoloji ile denetleniyor

İzmit Belediyesi, semt pazarlarındaki denetimlerini tabletlerle gerçekleştiriyor.İzmit Belediyesi, semt pazarlarında sürdürdüğü denetimlerine tabletler ile devam ediyor. Denetimlerde Zabıta Müdürlüğüne bağlı saha personelleri tablet ile...

İzmit pazarları, teknoloji ile denetleniyor

İzmit Belediyesi, semt pazarlarındaki denetimlerini tabletlerle gerçekleştiriyor.

İzmit Belediyesi, semt pazarlarında sürdürdüğü denetimlerine tabletler ile devam ediyor. Denetimlerde Zabıta Müdürlüğüne bağlı saha personelleri tablet ile verileri anında ofis personeline gönderebiliyor. Aynı zamanda esnafa da hizmet eden uygulama sayesinde, esnaflar da istek ve taleplerine belediye hizmet binasına gitmeden yanıt bulabiliyor.

Uygulama ile ilgili bilgi veren Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, “Faaliyetlerimizde teknolojiyi kullanarak vatandaşların işini kolaylaştırmayı kendimizi ilke edindik. Tabletli pazar denetimi sayesinde denetimlerimizi daha hızlı ve daha etkili bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Semt pazarına gittiğimizde barkotlu ruhsatı tablete okutup her türlü bilgiye anında ulaşabiliyoruz. Sistem sayesinde online olarak üretici ve pazar esnafının bütün işlemlerini yerinde sorgulayıp, yapacağımız işlemi de buna göre gerçekleştiriyoruz. Bu uygulama diğer belediyelere de örnek olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35