Başkan Köşker’den Beylikbağı’da vatandaşlara teşekkür

Beylikbağı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 24 Haziran’da verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, hayatını kaybeden Ayşe Oflu’nun Beylikbağı Mahallesi’nde...

Başkan Köşker’den Beylikbağı’da vatandaşlara teşekkür

Beylikbağı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 24 Haziran’da verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, hayatını kaybeden Ayşe Oflu’nun Beylikbağı Mahallesi’nde kılınan cenaze namazına katıldı. Cenaze namazı sonrası cemaatle sohbet eden Başkan Köşker, 24 Haziran seçimlerinde Beylikbağı Mahallesinin verdiği destekten ötürü mahalle sakinlerine teşekkür etti. Mahalle esnafını da ziyaret eden Başkan Köşker, esnafa “Hayırlı işler bol kazançlar” temennisinde bulundu. Belediye meclis üyelerinin de eşlik ettiği Beylikbağı Mahallesi ziyaretinde konuşan Başkan Köşker, “Gebze’nin kalesi olan Beylikbağı yine desteğini verdi ve ortalamalının çok üstünde bir oyla Cumhurbaşkanımızı destekledi. Tüm Gebzeli ve Beyikbağlı hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35