Başkan Kocaman’dan iş yerlerini tekrar açan esnafa ziyaret

KORONA VİRÜS SONRASINDA ALINAN TEDBİRLERLE BAŞLAYAN NORMALLEŞME SÜRECİNDE TEKRAR İŞ YERLERİNİ AÇAN ESNAFI ZİYARET EDEN KARTEPE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KOCAMAN, “HAYIRLI İŞLER” DİLEKLERİNDE BULUNDU.

Başkan Kocaman’dan iş yerlerini tekrar açan esnafa ziyaret

Korona virüs sonrasında alınan tedbirlerle başlayan normalleşme sürecinde tekrar iş yerlerini açan esnafı ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Hayırlı işler” dileklerinde bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, normalleşme sürecinde yeniden hizmet vermeye başlayan esnafı ziyaret ederek istek ve talepleri dinlerken, sosyal mesafe kurallarına uyulması gerektiği hatırlatmasında bulundu.

Başlatılan normalleşme sürecinde her zaman esnaflarının yanında olduklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, “Bugün itibariyle kontrollü sosyal hayat çerçevesinde tekrar çalışmaya başlayan tüm Kartepeli esnaflarımıza hayırlı işler, hemşehrilerimize de sağlıklı günler diliyorum. Zor bir dönemden geçiyoruz. Ama tedbiri elden bırakmayarak hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağız. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35