banner43

Başkan Karaosmanoğlu Kuruçeşme Polis Merkezi’ni ziyaret etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iftar sonrası İzmit Kuruçeşme Merkez Polis Amirliğini ziyaret etti.173 yıllık köklü birikimi olan emniyet teşkilatının Kocaeli’de...

Başkan Karaosmanoğlu Kuruçeşme Polis Merkezi’ni ziyaret etti

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iftar sonrası İzmit Kuruçeşme Merkez Polis Amirliğini ziyaret etti.

173 yıllık köklü birikimi olan emniyet teşkilatının Kocaeli’de huzurun kalesi olduğunu da ziyaret sonrası yaptığı açıklamada belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Güvenlik birimlerimizin kritik noktalarına sızan FETÖ’ye karşı, Türkiye’nin terörle mücadelesi için çok önemli ve büyük darbeler vurdu. Bu hain yapı, terörle mücadeleyi geriye attıracak çalışmalar yaptı. Vatanına ve devletine, sadakat gösteren tüm polislerimize çok teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Polislerimizin emeklilik ek göstergelerini 3 bin 600’e çıkarmasının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Polis teşkilatımızın üyeleri bu sayede emekli olduklarında alacakları emeklilik maaşında yüzde 20 artış sağlanmış olacak” şeklinde konuştu. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı sonrası sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35