Başkan Bıyık, 1 Mayıs’ta işçileri unutmadı

DARICA BELEDİYE BAŞKANI MUZAFFER BIYIK, 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’NDE BELEDİYE İŞÇİLERİNİ UNUTMADI. TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNİ ZİYARET EDEN BAŞKAN MUZAFFER BIYIK, İŞÇİLERİN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ.

Başkan Bıyık, 1 Mayıs’ta işçileri unutmadı

Kocaeli’nin Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret ederek, işçilerin bayramını tebrik etti.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde belediye işçilerini unutmadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret eden Başkan Muzaffer Bıyık, işçilerin bayramını tebrik etti. Özellikle korona virüs salgınını önleme çalışmaları kapsamında personelin fedakarca çalıştığını ifade kaydeden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “1 Mayıs, emek ve alın terinin günüdür. Başta belediyemizde çalışan değerli personelimiz olmak üzere tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de olumsuz etkileyen korona virüs salgınına karşı özveriyle çalışan işçilerimizin mücadelesi çok değerli. Korona virüs salgınına karşı sağlık emekçileri büyük mücadele verirken belediye olarak bizler de sizlerin fedakarca gece gündüz canla başla çalışmanızla mücadele ediyoruz. Sizlerin özverisi ve fedakarlığınız çok değerli. Bu zor günleri hep birlikte el birliği ile atlatacağız. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35