Başkan Ayaz, komşularının dertlerini dinliyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Hoş Geldin Komşum” projesi kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Hoş Geldin Komşum” projesi kapsamında ilçedeki evlere ziyaret gerçekleştiriyor....

Başkan Ayaz, komşularının dertlerini dinliyor

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Hoş Geldin Komşum” projesi kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Hoş Geldin Komşum” projesi kapsamında ilçedeki evlere ziyaret gerçekleştiriyor. Gerçekleştirilen ziyaretlerde vatandaşların sıkıntılarını be taleplerini dinleyen Ayaz, tüm belediye personeline de bu yönde davranmaları konusunda uyarıda bulundu. Proje kapsamında en son Atakent Mahallesi Saraçoğlu Caddesi 7. Ada’daki vatandaşlar ziyaret edildi.

Komşuluk ilişkilerinin çok önemli olduğunu belirten Başkan Ayaz, “Bir mahalleye bir sokağa son derece en kaliteli hizmetleri götürebilirsin ama gidip komşum senin bir derdin, bir sıkıntın var mı? Bunu gidip evlerinde ziyaret edip söylemek ayrı bir şey ve bizim en asli görevlerimizden biridir” dedi.

Her evin kapısından girmek gerektiğini vurgulayan Ayaz, “Gitmediğin yer senin değildir. Halkımızın bize gösterdiği hoşgörüyü belediyede oturarak değerlendirmeyeceğiz, onlara en iyi hizmeti götüreceğiz ve gidip onlardan fikir alışverişi yapıp çayını da içeceğiz. Komşumuz belki bize kırgındır, belki bir isteği bir ricası vardır gidip bunu yerinde dinlemek isteriz. Bizim Yunus’un dediği gibi ‘Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmağa geldik’ biz gönül minvali üzerine hareket edeceğiz, eğer bir gönlü hoş tutmuşsak bu bizim için en büyük hizmettir” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35