Mevlüt ve Cemiyetleriniz İçin Yasin Kitabı

Mevlüt ve cemiyetlerin vazgeçilmezi yasin kitapları son zamanlarda göz dolduruyor.

Mevlüt ve Cemiyetleriniz İçin Yasin Kitabı

Mevlüt ve cemiyetlerin vazgeçilmezi yasin kitapları son zamanlarda göz dolduruyor. Yasin kitabı içerik açısından mevlüt ve cemiyetlerde okunan surelerin tümünü içerisinde bulundurduğundan ve ilaveten içerisinde yine cemiyetlerde okunan dualar bulunduğundan çok tercih ediliyor. Kuranı kerimi sürekli okuyanların evinde mutlaka yasin kitapları bulunuyor. Okunması ve kullanılması kolay olan bu kitapların bu sebeple pek çok kişi tarafından tercih ediliyor olması kaçınılmaz.

Hafızların ise bu işi meslek olarak yapması sebebiyle, genellikle gittikleri yerlere yanlarında çok sayıda yasin kitabı götürüyor olması toplu alımlar içinde gerekiyor. Bunun yanı sıra artık yeni bir akım var, mevlütlerde ve cemiyetlerde yasin kitabı hediye etmek adet oldu. Bu hediyelik oldukça anlamlı bir hediye, zira bir kuranı kerim kitabı dağıtmak pek çok kişinin aklına gelmeyecektir ve elbette insanlar bu hediyenin pahalıya mal olacağını düşünüyorlar. Oysaki yasin kitabı hediye etmek çok pahalı bir alışveriş olmuyor. Özellikle sayıca çok yasin kitabı almak, fiyatları oldukça aşağıya çekiyor. Örneğin cemiyetinizde 200 adet yasin kitabı dağıtacaksanız 100er adetlik iki set temin edebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız toplu alımlarda ise tek tek aldığınızdaki gibi fiyatlar vermezsiniz.

Cemiyetlerinizde dağıtmak suretiyle alacağınız yasin kitaplarında isterseniz düğünlerinizde dağıtacaksanız düğün tarihini, çiftin isimlerini ön kapaklara yazdırabilirsiniz, isterseniz bebek mevlütleri için dağıtıyorsanız bebeğin adını ve doğum tarihini yine ön kapağa yazdırabilirsiniz. Bu yeni yeni moda olmaya başlayan bir hediyelik olsa bile hem çok anlamlı bir hediye olacaktır, hem de bu sebeple pek çok kişinin evine yasin kitabı girmiş olacak ve tanıdıklarınız okudukça sizi anacaklardır. Tülbent, yemeni, havlu gibi hediyelerden daha anlamlı ve yerinde bir hediye dağıtmak işte bu kadar kolay.

Peki bu kadar toplu olarak yasin kitaplarını nereden alacaksınız? İhvan.com.tr hizmeti ayağınıza getiriyor. Toplu olarak, ister krerdi kartı ile isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile satın alabileceğiniz ve evinize kadar teslim edilecek olan yasin kitapları diyanetten onaylı, baskı kalitesi yüksek, ve dağıtılmaya hazır halde gelecektir. Sizde yasin kitapları için ihvan’ı ziyaret edin. Yasin kitaplarının yanı sıra daha pek çok mevlüt ve cemiyet hediyeliklerini //www.ihvan.com.tr/mevlut-cemiyet-hediyelikleri.html  bu sayfada bulabilirsiniz. Toptan fiyatlarıyla tesbihler, kadife kaplı yasinler, esanslar ve isme özel hediyelikler bu bölümde.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35