Tarımsal İşletme Danışmanlığı toplantısı

Kırklareli merkez ve Kofçaz, Babaeski, Pehlivanköy, Lüleburgaz, Vize, Pınarhisar, Demirköy İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürleri ve beraberlerindeki personel ile Tarımsal İşletme Danışmanlığı (TİD) konulu bir toplantı yapıldı.Gıda...

Tarımsal İşletme Danışmanlığı toplantısı

Kırklareli merkez ve Kofçaz, Babaeski, Pehlivanköy, Lüleburgaz, Vize, Pınarhisar, Demirköy İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürleri ve beraberlerindeki personel ile Tarımsal İşletme Danışmanlığı (TİD) konulu bir toplantı yapıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen toplantıyla ilgili yapılan açıklamada, “Bakanlığımız taşra teşkilatında yer alan il ve ilçe müdürlüklerinin daha etkin çalışma yürütebilmesi amacı ile geliştirilmiş olan TİD modeli hakkında tüm ilçe müdürlerimiz ve beraberlerindeki TİD personelleri ile toplantı yapıldı. Toplantıda il ve ilçe müdürlüklerimizin TİD performanslarının nasıl arttırılabileceği hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Oldukça verimli tartışmaların yapıldığı toplantıda il ve ilçe müdürlüklerimize ait TİD performansları grafikleri halinde paylaşıldı ve performansların arttırılması için karşılıklı fikirler ortaya konuldu” denildi.

Kırklareli Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ayrıca, “Toplantıya katılan İl Müdür Yardımcısı Funda Özel’in de takdirleriyle bu tür toplantıların önümüzdeki aylarda da tekrarlanması kararlaştırılmış ve ilçe müdürleri ile TİD personellerine katılımlarından ve çalışmalarından dolayı teşekkür edildi” ifadelerine yer verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35