İlçe protokolünden demokrasi sergisine ziyaret

Develi Kaymakamı Murat Duru Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile birlikte Develi Belediyesinin katkılarıyla Cumhuriyet Meydanında kurulan 15 Temmuz Fotoğraf sergisini ziyaret ederek, ‘Demokrasi Günlüğü Defteri’ne duygu ve düşüncelerini...

İlçe protokolünden demokrasi sergisine ziyaret

Develi Kaymakamı Murat Duru Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile birlikte Develi Belediyesinin katkılarıyla Cumhuriyet Meydanında kurulan 15 Temmuz Fotoğraf sergisini ziyaret ederek, ‘Demokrasi Günlüğü Defteri’ne duygu ve düşüncelerini yazdılar.

Develi Belediyesinin katkılarıyla Cumhuriyet Meydanında kurulan standa“Demokrasi Günlüğü” konularak, 15 Temmuz Hain darbe teşebbüsünden sonra Develililerin duygu ve düşüncelerini paylaşmaları için imkân sağlandı. Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar’ın da duygularını satırlara döktüğü deftere tüm Develililerin gelip hissiyatlarını paylaşmalarını tavsiye eden ilçe protokolü, 15 Temmuz Destanının unutturulmaması için önemli bir faaliyet olduğunu belirttiler. Başkan Cabbar ayrıca ‘Demokrasi Günlüğü’ne yazılan yazıların kitaplaştırılarak Develi halkına dağıtılacağı müjdesini verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35