banner43

MYO Öğrencilerinin Naylon Poşet İle Kayak Keyfi

Küre Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri naylon poşeti ile kayak keyfi yaptı.Küre’de yoğun kar yağışı nedeniyle zorlaşan hayat şartları öğrencilerin eğlencesi haline geldi. Kayak merkezleri bulunmayan ilçede, karın keyfini şehir merkezinde...

MYO Öğrencilerinin Naylon Poşet İle Kayak Keyfi
Küre Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri naylon poşeti ile kayak keyfi yaptı.
Küre’de yoğun kar yağışı nedeniyle zorlaşan hayat şartları öğrencilerin eğlencesi haline geldi. Kayak merkezleri bulunmayan ilçede, karın keyfini şehir merkezinde çıkarmaya çalıştı. Küre Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin eğlence merkezi oldu. Küre Ahmet Yaşar Apart-Kız yurdundan getirdikleri naylon poşet ve kızaklarla kayan öğrenciler renkli görüntüler oluşturdu.
Toplanan üniversite öğrencilerine mahallelilerin de katılmasıyla soğuk hava yerini sıcak bir ortama bıraktı. Gece saatlerinde bir araya gelen öğrenciler, kendi imkanlarıyla edindikleri kayak malzemeleriyle keyifli saatler yaşadı. Yaklaşık 30 santimetre bir yokuştan kayan öğrenciler, kızak ve naylon poşetlerle kayak yaptı. Zaman zaman meydana gelen ufak kazalar öğrencileri kızak keyfinden vazgeçirmedi.
Gecenin ilerleyen saatlerine doğru, öğrenciler gruplar halinde kaldıkları yurtlarına geri döndü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35