15 Temmuz Milli Birlik Günü etkinliklerinde dereceye girenlere madalya verildi

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Taşköprü Belediyesi öncülüğünde düzenlenen “Yaz Spor Okulları”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve...

15 Temmuz Milli Birlik Günü etkinliklerinde dereceye girenlere madalya verildi

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Taşköprü Belediyesi öncülüğünde düzenlenen “Yaz Spor Okulları”nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Taşköprü Belediyesi öncülüğünde “Yaz Spor Okulları”nda Voleybol Turnuvası düzenlendi. Turnuvada birinci, ikinci ve üçüncülük derecesi elden eden takımlara madalyaları takdim edildi.

Programa Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, İlçe Askerlik Şubesi Başkan Vekili P. Asteğmen Serdar Özcan, İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Kd. Başcavuş Emin Yalçınkaya, daire amirleri ve STK temsilcileri katıldı.

Programda konuşan Taşköprü Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, “Müsabakalarınızı izleyerek sizlerin ne kadar çok hırslı azimli ve başarılı olduğunuza şahit olduk. Kendinizi geliştirme yolunda hepinize başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35