Küpe Modelleri

Her bayan yaş ayrımı olmaksızın kulağında bir aksesuar kullanır. Bundan binlerce yıl önce erkek ve kadınların takı olarak kullandıkları bir üründür küpe.

Küpe Modelleri

Her bayan yaş ayrımı olmaksızın kulağında bir aksesuar kullanır. Bundan binlerce yıl önce erkek ve kadınların takı olarak kullandıkları bir üründür küpe. Günümüzde küpe modelleri o kadar çok çeşitlidir ki adeta ayrı bir aksesuar sektörü olmuştur. Genelde kadınlar uyumlu bir şekilde kıyafetleri ile kombine yaparken küpe seçimlerine de dikkat ederler. Süs olarak görüntülerine dikkat etmelerinin yanı sıra şık ve zarif görünmek istemeleri de küpe seçimlerinde etkili olmaktadır. Bunun için kız çocuklarının daha bebeklikten itibaren kulakları delinir ve bir ömür boyu kulağında çeşitli küpeler takarlar.

Farklı Şekillerde Küpe Modelleri

Çocukların ayrı bir takı kombinasyonu vardır. Değişik masal ve çizgi film karakterlerinden tutun, çiçek modellerine kadar yaşlarına göre küpe takarlar. Yaşları ilerlediğinde biraz daha ağır olan modeller kullanırlar. Gümüş veya altın olan modeller genellikle çok tercih edilir. Küpe modelleri deyince o kadar çok çeşit bulunur ki bir kadının onlarca çeşit küpesi dolabında bulunabilir. Genç kızların geneli gümüş ve ruh yapılarını yansıtan enerjik modeller ile kulaklarında küpe bulundururlar. Orta yaş ve daha ilerisinde ise zariflik ve göz kamaştırma ön plandadır. Giyilen kıyafetlere göre uyumlu küpeler daha çok tercih edilmektedir. Yüzlerce çeşidin bir arada sunulduğu bu aksesuarları https://www.saatvesaat.com.tr/taki/kupe adresinden temin edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35