Selçuk Belediyesinde çalışan iki kişi göreve geri döndü

İzmir’de, FETÖ soruşturması kapsamında görevlendirilen alınan eski Selçuk Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karakurt ve eski Selçuk Belediyesi Kültür Müdürü Bahadır Varvar farklı birimlerde görevlerine geri döndü.İzmir’in Selçuk...

Selçuk Belediyesinde çalışan iki kişi göreve geri döndü

İzmir’de, FETÖ soruşturması kapsamında görevlendirilen alınan eski Selçuk Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karakurt ve eski Selçuk Belediyesi Kültür Müdürü Bahadır Varvar farklı birimlerde görevlerine geri döndü.

İzmir’in Selçuk ilçesinde, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında Selçuk Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karakurt ve Selçuk Belediyesi Kültür Müdürü Bahadır Varvar 15 Temmuz’dan hemen sonra görev yerleri değişmişti. Karakurt ve Varvar, daha sonrada bulundukları birimlerden görevden alınmıştı. Karakurt ve Varvar’ın hakkında soruşturma tamamlandı. Haklarında suç unsuru bulunmaması üzerine Karakurt ve Varvar görevlerine döndü. Selçuk Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karakurt hal binasında, eski Selçuk Belediyesi Kültür Müdürü Bahadır Varvar ise Selçuk Efes Kent Belleğinde iş başı yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35