Optimum’da diyetli sohbetler

İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet yıl boyu sürdürdüğü keyifli etkinliklere, alanında uzman diyetisyen ve sporcuların da katılacağı “Diyetli Sohbetler” söyleşisi ile devam ediyor.İzmir sağlık ve spor camiasının...

Optimum’da diyetli sohbetler
İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet yıl boyu sürdürdüğü keyifli etkinliklere, alanında uzman diyetisyen ve sporcuların da katılacağı “Diyetli Sohbetler” söyleşisi ile devam ediyor.
İzmir sağlık ve spor camiasının başarılı isimleri, 28 Ağustos Pazar günü saat 15.00’de Optimum’da “Diyetli Sohbetler” başlığıyla özel bir söyleşi gerçekleştirecek. Popüler diyet ve egzersizler ile sağlıklı yaşam ve spora dair bilgilerin, uzman diyetisyenler ve sporcular tarafından kendi uyguladığı sağlıklı zayıflama yöntemlerinin paylaşılacağı söyleşi tüm Optimum ziyaretçilerine açık olacak.
Ünlü diyetisyenler Optimum’da
Söyleşi kapsamında diyet ve sporun ilişkisini değerlendirecek olan diyetisyen Mestan Çilekçi, Doğa Peksever, Neslihan Hacıbeyli, Görkem Mercan, köşe yazarı diyetisyen Buket Adanç ve blogger Sibel Duran, ziyaretçilere sağlıklı beslenme konusunda önerilerde bulunacak. Ünlü diyetisyenlerin sağlıklı kilo vermenin tüyolarını anlatacağı söyleşide kişiye özel diyet önerileri de verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, diyet ve spor hakkında merak edilen soruları yanıtlayacak olan uzmanlar, Optimum ziyaretçileriyle sağlıklı beslenme hakkındaki püf noktalarını da paylaşacak.
Optimum, sağlıklı ve güzel görünmenin ipuçlarını öğrenmek isteyen herkesi Diyetli Sohbetler’e davet ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35