banner43

Kenan Kalı: "Yeni Yıldan Umutluyuz"

Op. Dr. Kenan Kalı, Gözde Grubu’nun 2016 yılında inşaat ve sağlıkta adından en fazla söz ettiren marka olacağını söyledi.Gözde Grubu, İzmir’deki yapı ve sağlık şirketlerindeki personellerinin katıldığı bir yemekle 2016’ya ’merhaba’...

Kenan Kalı: "Yeni Yıldan Umutluyuz"
Op. Dr. Kenan Kalı, Gözde Grubu’nun 2016 yılında inşaat ve sağlıkta adından en fazla söz ettiren marka olacağını söyledi.
Gözde Grubu, İzmir’deki yapı ve sağlık şirketlerindeki personellerinin katıldığı bir yemekle 2016’ya ’merhaba’ dedi. Grubun şirketleri arasında yer alan Yeşilova’daki Ege Masalında gerçekleştirilen yılbaşı yemeğinde bir araya gelen yaklaşık 100 çalışan, yeni yıl coşkusunu birlikte yaşadı. Yemekte konuşan Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, yeni yıldan umutlu olduklarını ve 2015 yılında gerçekleştirdikleri yatırımların meyvelerini 2016’da toplayacaklarını söyledi. 2016 yılında planladıkları sekiz farklı projeyle sektördeki ağırlıklarını artıracaklarını belirten Kalı, bu rakamı 10’a yükselteceklerini ve inşaat sektöründe her şirketin kolay kolay bu rakamlara ulaşamayacağını dile getirdi. Hem yapı, hem de sağlık grubunda hizmet veren çalışanlarına özverili çabaları için teşekkür eden Kenan Kalı, "Gözde İzmir Hastanesi, 2016 yılında ortasında tamamlanacak yeni yatırımla birlikte kapasitesini üç katına yükseltecek. İzmir’in en yoğun ve yüksek kapasiteyle çalışan sağlık kurumu haline gelecektir" dedi.
2016’da MyVia ile birlikte üst segment ve yatırımcılara hitap edecek MyWay markası ve Gözde İzmir Hastanesi ile İzmirliler’in farklı ihtiyaçlarına yanıt vereceklerini dile getiren Kalı, 2016’nın herkese mutluluk ve huzur getirmesini dileyerek sözlerini sonlandırdı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35