Paylaşım Kumbaraları Çocuklara ‘Umut’ Oldu

Maltepe Belediyesi’nin ilçe geneline koyduğu paylaşım kumbaralarından çıkan kitap ve oyuncaklar, okullara gönderiliyor.Maltepe Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “Bağışlayacağınız her bir kitap ve oyuncakla,...

Paylaşım Kumbaraları Çocuklara ‘Umut’ Oldu
Maltepe Belediyesi’nin ilçe geneline koyduğu paylaşım kumbaralarından çıkan kitap ve oyuncaklar, okullara gönderiliyor.
Maltepe Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “Bağışlayacağınız her bir kitap ve oyuncakla, ihtiyaç sahibi çocuklarımızın geleceğine destek olabilirsiniz” sloganıyla Barış Manço Parkı ve Narcity bölgesine yerleştirilen paylaşım kumbaraları, büyük ilgi görüyor. Kumbaralarda toplanan oyuncak ve kitaplar, il dışındaki okullara gönderiliyor. Kumbaralarda biriken 5 koli kitap ve oyuncaklar, geçtiğimiz günlerde Bayburt’ta bulunan okullara gönderildi.
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, paylaşım kumbaralarının sayısını artıracaklarını belirterek, “Maltepeliler bu kumbaralara büyük ilgi gösteriyor. Dayanışmanın, paylaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Anadolu’dan gelen taleplere göre kumbaralarımız-da biriken kitap ve oyuncakları kolileyip, okullara teslim ediyoruz, çocuklarımızı mutlu ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35