CHP’Lİ İl Başkanları Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde bir araya geldi

Her yıl geleneksel olarak Kapadokya’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’nın 4’üncüsü Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.CHP’Lİ İl Başkanları Kartal Belediye Başkanı Altınok...

CHP’Lİ İl Başkanları Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde bir araya geldi

Her yıl geleneksel olarak Kapadokya’da düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’nın 4’üncüsü Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

CHP’Lİ İl Başkanları Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ün öncülüğünde bir araya geldi. Toplantıya, CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimi ve Yurtdışı Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ün yanı sıra; çok sayıda CHP Milletvekili, CHP İl ve İlçe Başkanı katıldı. Düzenlenen toplantı öncesinde Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, CHP heyetine Nevşehir’deki belirli alanları gezdirdi. Programın devamında heyet, Nevşehir’deki tarihi alanları Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un rehberliğinde gezdi.

Şehir gezisinin ardından CHP’li siyasiler, Türkiye gündeminin konuşulduğu bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı sonunda, CHP heyeti adına konuşan CHP Siirt Başkanı Nevaf Bilek; “Bugün Kapadokya Kartal Hotel’de 4. toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın çok verimli geçtiğini belirtmek istiyorum. Birçok konu üzerinde durduk.” ifadelerini kullandı.

“O bizim ağabeyimiz, rehberimizdir”

Konuşmasının devamında Başkan Altınok Öz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sunan CHP Siirt İl Başkanı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü biz tüm İl başkanları olarak ayrı bir yere koyuyoruz. O bizim ağabeyimiz, rehberimizdir. Ben tüm İl başkanları adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu toplantıların diğer belediyelere de örnek olmasını temenni ediyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35