Kırıkhan’da bayram öncesi muhtaç ailelere gıda yardımı

Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelinde 4 binin üzerinde aileye gıda yardımı ulaştırdı. Yardımların yıl boyunca muhtaç ailelere ulaştırılmaya devam edeceği bildirildi.Belediye ekipleri proje kapsamında, Kırıkhan ilçesinde...

Kırıkhan’da bayram öncesi muhtaç ailelere gıda yardımı
Hatay Büyükşehir Belediyesi ekipleri, il genelinde 4 binin üzerinde aileye gıda yardımı ulaştırdı. Yardımların yıl boyunca muhtaç ailelere ulaştırılmaya devam edeceği bildirildi.
Belediye ekipleri proje kapsamında, Kırıkhan ilçesinde bulunan yardıma muhtaç ailelere de gıda yardımında bulundular. Kırıkhan CHP İlçe Başkan Yardımcı İsmail Savaşır ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Murat Gezmen ve ilce teşkilatı ile beraber yaklaşan kurban bayramı nedeni ile yardım kolileri dağıtıldı. İsmail Savaşır, yapmış olduğu açıklamada "Belediye bünyesinde açılan Sosyal Marketler aracılığı ile ilçemiz de başvuru yapan ihtiyaç sahiplerinin taleplerini elimizden geldi kadar karşılamaya çalışıyoruz. Kırıkhan da tam olarak bu sistem oturmuş değil ancak başvuru sayısı ilçemizde her geçen gün artmakta. İlçemizde bulunana sosyal market de kayıtlarını yaptıran muhtaç ailelerimiz kart dağıtarak bu tür ihtiyaçlarını kendileri diledikleri marketlerden alış veriş yapabilecekleridir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35