TOKİ’de sorunlar gideriliyor

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz TOKİ’de sokaklarını gezerek incelemelerde bulundu. TOKİ sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak, yeni yol, sosyal donatı alanları yapılması konusunda kararlar aldı.Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,...

TOKİ’de sorunlar gideriliyor

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz TOKİ’de sokaklarını gezerek incelemelerde bulundu. TOKİ sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak, yeni yol, sosyal donatı alanları yapılması konusunda kararlar aldı.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, saha ekipleri ile birlikte TOKİ’ye çıkarma yaptı. Başkan Yılmaz, TOKİ Muhtarı Zakir İnceboy ve mahalle sakinlerinin eşliğinde TOKİ’yi gezerek inceledi. TOKİ Mahallesi’nde tüm çöp konteynerlerinin yenilediği ve parkların düzenlediği için teşekkür eden Muhtar İnceboy ve mahalle sakinleri, mahallede yıllardır yaşanan kalıtsal sorunların çözülmesi için Başkan Yılmaz’dan yardım istedi. Başkan Yılmaz da istenilen sorunların çözülmesi için birim müdürlerine talimat verdi. Daha sonra TOKİ’nin daha canlı bir yerleşim yeri olması için atılabilecek adımlar istişare edildi. Başkan Yılmaz’ın önerisi üzerine TOKİ içerisinde şehir manzaralı bir alanın sosyal tesis yapılması karar alındı. Karesi’nin her noktasında yaşayan vatandaşımızın kendileri için çok değerli olduğunu belirten Başkan Yılmaz, "TOKİ’de bu zamana kadar acil ihtiyaç olan, çöp konteyneri, park ihtiyacı gibi birçok sorun çözüldü. TOKİ’de yaşayan vatandaşlarımızda bizim için çok değerli onların pazar, cami, yol ve sosyal donatı alanı ihtiyaçlarını da en kısa sürede gidereceğiz. Karesi Belediyesi olarak TOKİ ile Üçpınar Mahallesi arasında yeni bir bağlantı yolu açıyoruz, bu yol sayesinde TOKİ’ye, Paşaalanı tarafından geçiş daha kolay olacak" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35