İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Yenipazar’da yapıldı

Bilecik Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Bilecik’in Yenipazar ilçesinde yapıldı.Toplantıya Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Yenipazar Kaymakamı Hamza Türkmen, İl...

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Yenipazar’da yapıldı

Bilecik Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Bilecik’in Yenipazar ilçesinde yapıldı.

Toplantıya Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Yenipazar Kaymakamı Hamza Türkmen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bektaş Uçkun, Şube Müdürleri Turan İpşiroğlu, Metin Sarıfakıoğulları ve Erdoğan Kaba, Maarif Müfettiş Erdal Bayram, Hukuk Hizmetleri Yetkilisi Ebru Aşıcı ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

Toplantıda her türden bağımlılık ve istismar konularında görüşmeler oldu. Yapılan toplantıda açıklama yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yapılan toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “İlimizde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için tüm eğitim çalışanlarının ellerinden gelen gayreti göstermeleri büyük önemdir. Bu konuda çalışanlarıma inanıyor ve güveniyorum. Toplantıya katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35