Cenaze araçları hizmete girdi

Altıeylül Belediyesi cenaze hizmetlerinin daha çabuk yürümesi için iki yeni cenaze aracı alarak hizmete soktu.Altıeylül Belediyesi’nde daha önce 4 olan cenaze aracı sayısı yeni alınan 2 araçla birlikte 6’ya yükseldi. Vatandaşa hizmet...

Cenaze araçları hizmete girdi

Altıeylül Belediyesi cenaze hizmetlerinin daha çabuk yürümesi için iki yeni cenaze aracı alarak hizmete soktu.

Altıeylül Belediyesi’nde daha önce 4 olan cenaze aracı sayısı yeni alınan 2 araçla birlikte 6’ya yükseldi. Vatandaşa hizmet noktasında çalışmalarını sürdüren Altıeylül Belediyesi’nin yeni alınan araçların modern ve klimalı olduğu kaydedildi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Çınarlıdere Mezarlığında yeni alınan araçları inceledi ve daha sonra cenaze araçları hizmet vermeye başladı.

Belediyeciliğin doğumdan ölüme kadar hizmet verdiğini söyleyen Kafaoğlu, “175 bin nüfusumuz var. Balıkesir’in en büyük ilçesiyiz. Cenaze nakil aracı noktasında Balıkesir’de zaman zaman şehir dışına, ilçelere ve kırsal mahallere cenaze çıkıyor. Elimizde 4 adet cenaze nakil aracı vardı, bunların birisi cenaze yıkama ve morg görevini görüyordu. Bunlara ilave olarak 2 adet daha yeni cenaze aracı aldık, cenaze araçların her biri 4 cenazeyi taşıyabilecek konumda. Araçlar modern ve klimalı. Vatandaşımızın her zaman yanındayız. Belediyemizin gücünü, hizmetlerini vatandaşlarımızın hissetmesi lazım. İnsanların iyi gününde kötü gününde yanında olmaya çalışıyoruz. Üzüntüler paylaşıldıkça azalır. Hizmet belediyeciliğine devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi asıl olan gönüllere girmektir. Hizmetlerin yanı sıra vatandaşların gönlüne girmeye çalışıyoruz. Bu noktada gayretlerimiz devam ediyor” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35