Başkan Şahin, belediye personeliyle yemekte buluştu

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Belediyesi personeliyle akşam yemeğinde bir araya geldi.Osmaneli İçmeler Tesisi’nde düzenlenen yemeğe Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve belediye personeli katıldı....

Başkan Şahin, belediye personeliyle yemekte buluştu

Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli Belediyesi personeliyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Osmaneli İçmeler Tesisi’nde düzenlenen yemeğe Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve belediye personeli katıldı. Yemekte açılış konuşması yapan Başkan Şahin, göreve geldikleri günden bu yana tüm belediye çalışanlarının ve meclis üyelerinin birlik ve beraberlik içinde Osmaneli’ne Cumhuriyet tarihinin en büyük hizmetlerini gerçekleştirdiklerini belirtti. Şahin, “Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler Tesislerinin hizmete alınmasında herkesin büyük gayretleri vardır. Tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum. Yapılan her işte tüm personelin imzası vardır. Dört yıl içinde hep birlikte yaptığımız yatırımları, Cumhuriyet döneminde yapılan en büyük ve en kapsamlı hizmetleri kısa bir şekilde özetleyecek olursak, İçmeler Tesislerimizin tümden yeniden inşası, iki adet bin kişilik sosyal hizmetler salonları, 200 bin metre kare park, bir adeta suni çim saha, bir adet doğal çim saha, beş adet halı saha, tenis kortları, basketbol sahaları, bisiklet ve yürüyüş alanları, yeni mezbaha, paketleme tesisi, tüm Osmaneli yollarının yeniden yapılması arıtma tesisi, kanalizasyon ve yağmurlama sistemi, doğal gazın tamamlanması, Sürekli Eğitim Merkezi, 1308 Osmaneli Belediye Spor, cenaze ve sağlık hizmetleri, yeni iş makinesi, otobüsler, araçlar, itfaiye, kamyonlar, greyder, vidanjör, yeni okullar, diyaliz ünitesi, gayrimenkul yatırımları, 100 bin adet ağaç dikimi, 25 tarihi konak alımı, restorasyonlar, sokak sağlıklaştırma ile 30 konağın restorasyonu, sanayi parsellerinin oluşturulması, TOKİ projesi, işyeri ve konut projesi, şehir içi 4 kilometrelik bölünmüş yol inşaatı gibi birçok hizmeti birlikte yaptık. İnşallah çok kısa sürede hal binamızı, otogarımızı da bitirerek tüm hedeflerimizi fazlasıyla tamamlamış olacağız. Sizlerden beklentimiz yaptığımız işleri sahiplenmeniz ve dışarıda bunları anlatmanız ve yaptıklarınızla gurur duymanızdır. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah çıktığımız Osmaneli’ne hizmet yolunda hepimizi başarılı kılsın. Allah tüm çalışanlarımızdan razı olsun” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35