banner43

Köpek yüzünden işlenen cinayette şüpheli işadamı her yerde aranıyor

Ali AKSOYER/İSTANBUL,() BEYKOZ’da köpekleri tasmasız gezdirmek yüzünden çıkan tartışma sonucu otomobil yedek parça fabrikası bulunan işadamı Reşit Vural'ı (56) alnından vurularak öldürdüğü iddiasıyla aranan tekstilci işadamı...

Köpek yüzünden işlenen cinayette şüpheli işadamı her yerde aranıyor

Ali AKSOYER/İSTANBUL,() BEYKOZ’da köpekleri tasmasız gezdirmek yüzünden çıkan tartışma sonucu otomobil yedek parça fabrikası bulunan işadamı Reşit Vural'ı (56) alnından vurularak öldürdüğü iddiasıyla aranan tekstilci işadamı Kemal U. polis tarafından her yerde aranıyor. İşadamının yurt dışına çıkma ihtimaline karşılık tüm sınır kapıları ve havalimanlarının uyarıldığı belirtildi.

YENİ YILIN İLK CİNAYETİ
İstanbul’da 1 Ocak 2016 tarihinde Beykoz, Baklacı mahallesinde akşam saat 18.30 sıralarında meydana gelen olayda karşılıklı villalarda oturan görgü Reşit Vural ile Kemal U. tasmasız gezdirilen köpekler yüzünden tartıştı.

Görgü şahitlerinin ifadelerine göre, bahçesinde 3 kurt köpeği besleyen Kemal U.’nun çocukları köpekleri tasmasız olarak sokakta gezdirmek istedi. Bu sırada sokakta bulunan Reşit Vural’ın çocukları da köpeklerden korkarak otomobilin içine saklanmak zorunda kaldı. Bu durumu görerek müdahale eden Reşit Vural, köpeklerin bahçeye geri dönmesini sağladı. Ancak Kemal U.’nun çocuklarının durumu babalarına anlatmaları üzerine iki komşu arasında kavga çıktı. Her iki tarafta silahlarını çekerek birbirlerine ateş etmeye başladı. Yaklaşık 1,5 dakika süren silahlı çatışmanın ardından Reşit Vural alnından vuruldu. Hastaneye kaldırılan Reşit Vural kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Öte yandan şüpheli Kemal U. çıkan karışıklıktan faydalanarak kaçtı.

SINIR KAPILARI VE HAVALİMANLARI UYARILDI
Polis tekstil işiyle uğraşan Kemal U.’yu yakalamak için operasyonları sürdürüyor. İşadamının gidebileceği onlarca adres kontrol edilirken, sınır kapıları ve havalimanları şüphelinin yurt dışına kaçma ihtimaline karşılık uyarıldı. Şu ana kadar yapılan çalışmalarda işadamının izine rastlanılamadı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
(FOTOĞRAF) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35