Karaman'da mühendislerin kavgası kanlı bitti

Muammer ŞEN/KARAMAN, () - KARAMAN’da mermer ocağında İstanbul’dan işi devralmak için gelen jeoloji mühendisi 44 yaşındaki Bayram Anderiman, tartıştığı meslektaşı 37 yaşındaki Cenk Namık’ı göğsünden ve bacağından...

Karaman'da mühendislerin kavgası kanlı bitti

Muammer ŞEN/KARAMAN, () - KARAMAN’da mermer ocağında İstanbul’dan işi devralmak için gelen jeoloji mühendisi 44 yaşındaki Bayram Anderiman, tartıştığı meslektaşı 37 yaşındaki Cenk Namık’ı göğsünden ve bacağından bıçakla ağır yaraladı.
Olay, Karaman-Ereğli karayolu üzerinde bulunan bir mermer ocağında meydana geldi. İstanbul’daki bir şirkette eksper, Bayram Anderiman, 1 hafta önce ocağa eksper olarak atanan jeoloji mühendisi Cenk Namık’tan işi devralmak için ocağa geldi. Anderiman, meslektaşına işine son verildiğini belirterek, aracın anahtarı ile şirket malzemelerini teslim etmesini istedi. Tartışmaya başlayan mühendisler kısa süre içerisinde kavga etmeye başladı. Anderiman eline geçirdiği bıçak ile çalışma arkadaşı Cenk Namık'ı göğsünden ve bacağından yaraladı. Kanlar içinde kalan Namık çağırılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, Anderiman jandarma tarafından gözaltına alındı. Ağır yaralanan Cenk Namık'ıh cep telefonundan yakınlarına ulaşarak kimlik tespiti yapan polis, olayı da bilgi verdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35