banner43

Ataşehir'de bıçaklı market soygunu

Cengiz ÇOBAN/İSTANBUL,() Ataşehir'de bir markete giren eli bıçaklı soyguncu, kasiyerin boğazına bıçak dayıyarak kasayı açtırdı. Kasadaki bir miktar para ile birkaç paket sigara alan soyguncu kaçtı. Olay Mevlana mahallesi Akdeniz Caddesi...

Ataşehir'de bıçaklı market soygunu

Cengiz ÇOBAN/İSTANBUL,() Ataşehir'de bir markete giren eli bıçaklı soyguncu, kasiyerin boğazına bıçak dayıyarak kasayı açtırdı. Kasadaki bir miktar para ile birkaç paket sigara alan soyguncu kaçtı.

Olay Mevlana mahallesi Akdeniz Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir marketler zincirinin şubesine gelen maskeli ve eli bıçaklı kişi, kasiyer Bülent Yılmaz'ın boğazına bıçağı dayıyarak tehdit etti. Kasayı açtıran soyguncu kasadaki paraları ve birkaç paket sigara aldıktan sonra yaya olarak kaçtı. Soyguncunun kaçmasının ardından çalışan kasiyer, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler soyguncunun eşkal bilgilerini alarak çalışma başlattı.Polis ekipleri yeni açılan markette güvenlik kamerası olmamasından dolayı çevrede güvenlik kamera görüntüsü aradı.
Markette görevli Bülent Yılmaz “Kasada oturuyordum, bıçak dayadı boğazıma. Kasayı boşalttırdı,birkaç sigara aldı.Hareket etme dedi ve daha sonra yaya olarak kaçtı" diye konuştu.Polis kaçan soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı.
 (FOTOĞRAF)
   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35