Yılın yorgunluğunu eğlenerek attılar

Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı ve çeşitli inşaatlar yapan şirket çalışanları yılın yorgunluğunu eğlenerek attı.Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı...

Yılın yorgunluğunu eğlenerek attılar

Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı ve çeşitli inşaatlar yapan şirket çalışanları yılın yorgunluğunu eğlenerek attı.

Antalya’da ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde çok sayıda otel inşaatı ve çeşitli inşaatlar yapan Ulu Şirketler Grubu, başarılı geçen yılın ardından tüm personeli le birlikte hem yeni yılı kutladı hem de eğlendiler. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Ulu, şirketin bugünlere gelmesinde en büyük payın çalışanlar olduğuna dikkati çekerek, ’’2017 yılı başarılı bir yıldı. Bunda hepinizin payı çok büyük. Bir yılın yorgunluğunu hep birlikte atalım istedim. Nice başarılı yıllar dilerim’’ dedi.

İzmir Marşı ile başlayan gecede çalışanlar orkestra eşliğinde eğlendi. Daha sonra Cemal Ulu ve yönetim kurulu üyeleri Ulu yazılı pastayı kesti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35