banner43

Yarı Çıplak Kar Keyfi

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaşın kar yağışına ve soğuk havaya aldırış etmeden kar üzerinde yarı çıplak şekilde gezmesi görenleri hayrete düşürüyor.İlçenin Bolaman Mahallesi Güvercinlik mevkisinde yaşayan Muharrem Gültekin,...

Yarı Çıplak Kar Keyfi
Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir vatandaşın kar yağışına ve soğuk havaya aldırış etmeden kar üzerinde yarı çıplak şekilde gezmesi görenleri hayrete düşürüyor.
İlçenin Bolaman Mahallesi Güvercinlik mevkisinde yaşayan Muharrem Gültekin, kar üzerinde yarı çıplak gezmenin vücuda yararlı olduğuna inandığını belirterek, “Soğuk hava ve kış hava benim yıl boyunca beklediğim günler oluyor. Her kar yağışında karda yarı çıplak vaziyette geziyor ve kara yatıyorum. Bu benim sağlıklı olmamın en büyük etkeni. Yaşamım boyunca kendimi doğaya bıraktım ve oradaki organik ürünlerle beslenerek sağlıklı bir şekilde hayatımı devam ettiriyorum. Bana göre herkesin hastalıklardan korunmak için karla vücudunu yılda bir kerede olsa temas ettirmesi gerekiyor. Ben her yıl bunu gerçekleştiriyorum. Kesinlikle üşümüyorum. Sağlığım içinde bu zamandan sonra yine karda tekrar bu şekilde yürümeye devam edeceğim” dedi.
Soğuk havada kar keyfi yaşayan Gültekin, her kar yağdığında bunu yaptığını ve hiçbir zamanda hastalanmadığını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35