Vatandaşa büyük kolaylık

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa genelindeki Su Matik’lerin sayısını arttırarak vatandaşların işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Şehzadeler’in Sakarya Mahallesi’ne de bir adet cihaz yerleştirdi.Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ)...

Vatandaşa büyük kolaylık

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa genelindeki Su Matik’lerin sayısını arttırarak vatandaşların işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Şehzadeler’in Sakarya Mahallesi’ne de bir adet cihaz yerleştirdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, fatura ödeme ve ön ödemeli kartlı su sayaçlarına 7/24 bakiye yükleme imkanı sunan Su Matik cihazlarının sayısını giderek yükseltiyor. Bu kapsamda MASKİ, Şehzadeler ilçesine bağlı Sakarya Mahallesi’ne de Su Matik cihazı yerleştirdi. Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ekiplerince kurulumu gerçekleştirilen cihaz kısa süre içinde mahallelinin hizmetine sunuldu.

Sakarya Mahalle sakinlerinden Nursel Sarı, mahallelerine Su Matik cihazından monte edilmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “MASKİ’nin bu projesini çok faydalı buluyoruz ve destekliyoruz. Bizler için gerçekten büyük kolaylık oldu. Sakarya Mahallesi sakinleri olarak MASKİ’ye çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35