Vali Ustaoğlu: “2018 yılında Bitlis’e kimlikli eserler yapacağız”

Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, yapımı planlanan park alanında incelemelerde bulunarak, “2018 yılında Bitlis’e kimlikli eserler yapacağız” dedi.Bitlis’in çehresini değiştiren yatırımların yapım süreciyle...

Vali Ustaoğlu: “2018 yılında Bitlis’e kimlikli eserler yapacağız”

Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, yapımı planlanan park alanında incelemelerde bulunarak, “2018 yılında Bitlis’e kimlikli eserler yapacağız” dedi.

Bitlis’in çehresini değiştiren yatırımların yapım süreciyle yakından ilgilenen ve sık sık çalışmaları yerinde inceleyen Vali Ustaoğlu, sabahın erken saatlerinde denetleme turuna çıktı. Bitlis’in dondurucu soğuğuna rağmen enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen İsmail Ustaoğlu, kentin farklı mahallelerinde yapılması kararlaştırılan park alanlarını gezdi.

Tüm park alanlarını tek tek gezen Vali ve Belediye Başkan Vekili Ustaoğlu, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi. Ustaoğlu, “Bitlis Belediyesi olarak en önemli özelliğimiz hızlı olmamız. Projelendirdiğimiz yatırımlarımızı hemen hayata geçiriyor ve kısa sürede bitiriyoruz. 2018 yılında Bitlis’e kimlikli eserler yapacağız. Gece gündüz Bitlis’in geleceği için çalışıyor ve hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, park ve bahçelerde inceleme yaparken, çocuklara oyuncaklar hediye etti. Ustaoğlu, “Onlar yoksa, ben kendimi terk edilmiş yalnız hissediyorum. Gittiğim her yerde onlarla umutlanıyorum. Onlar bizim yarınlarımız, yaptığımız şeyleri onların geleceğini hesap ederek yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35