Üzümlü Sınır Kapısında prefabrik lavabolar kuruldu

HAKKARİ (İHA) – Hakkari’nin Çukurca ilçesinin Kuzey Irak sınırında bulunan Üzümlü Sınır Kapısına prefabrik lavabolar kuruldu.Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası (HATSO) tarafından Çukurca ilçesindeki Üzümlü Sınır Kapısından giriş...

Üzümlü Sınır Kapısında prefabrik lavabolar kuruldu

HAKKARİ (İHA) – Hakkari’nin Çukurca ilçesinin Kuzey Irak sınırında bulunan Üzümlü Sınır Kapısına prefabrik lavabolar kuruldu.

Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası (HATSO) tarafından Çukurca ilçesindeki Üzümlü Sınır Kapısından giriş çıkış yapan yolcuların kullanımları için talep edilen tam donanımlı 5 adet prefabrik lavabonun kurulumu yapıldı. Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, sınır kapısında her geçen gün artan yolcu sayısı ve yaşanan yoğunluk nedeniyle önümüzdeki yıl içerisinde altyapı ve üst yapısının tamamlanmasına kadar acil yapılması gereken prefabrik lavaboların kurulması hususunda konuyu valiliğe bildirdiklerini söyledi. Başkan Taş, “Valiliğe konuyu iletmemiz üzerine sınır kapısına kısa zamanda 5 adet prefabrik lavabo kuruldu. Valimiz Cüneyit Orhan Toprak’ın her hususta olduğu gibi gösterdikleri hassasiyet ve destekten dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35