Turizm şehri ikinci güne de sessiz girdi

TURİZM ŞEHRİ ANTALYA’DA 3 GÜN SÜRECEK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İKİNCİ GÜNÜNDE DE SESSİZLİK HAKİM OLDU. DEVRİYE GEZEN AYNI ZAMANDA KAVŞAKLARDA GÖREV ALAN POLİSLER, RASTLADIKLARI YAYA İLE SÜRÜCÜLERİN İZİN BELGELERİNİ KONTROL ETTİ.

Turizm şehri ikinci güne de sessiz girdi

Turizm şehri Antalya’da 3 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de sessizlik hakim oldu. Devriye gezen aynı zamanda kavşaklarda görev alan polisler, rastladıkları yaya ile sürücülerin izin belgelerini kontrol etti.

Yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığının genelgesiyle, 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta 4 Mayıs saat 00.00’a kadar sürecek sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde, Antalya’da sessizlik hakim oldu. Polis ekipleri, kısıtlamayla birlikte kente giriş çıkışlar kadar önemli kavşaklarda ve ana arterlerde görev aldı. Kavşaklarda yaya ve sürücüleri durduran ekipler, kimlik kontrolü ile izin belgesi kontrolü gerçekleştiriyor. Kentin araç trafiği bakımından işlek caddelerinden Mevlana Caddesi ile yaya trafiğinin yoğun olduğu Cumhuriyet Meydanı’nda kısıtlama dışında kalanlar hariç vatandaşların olmadığı gözlendi.

Korona virüsünden önce yine araç trafiğinin yoğun olarak yaşandığı Antalyaspor Kavşağı’nda da polis ekipleri kontrol noktalarında görev aldı. Araçları tek tek duran ekipler, nadir geçen sürücülerin kısıtlamadan muaf olup olmadıklarını kontrol etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35