Tokatlı gençlerden anlamlı etkinlik

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten gençlik merkezi gönüllüleri, ziyaret ettikleri Kızılköy İlk ve Ortaokulunda okuyan öğrencilerle oyunlar oynayıp, kırtasiye malzemesi ve kitap...

Tokatlı gençlerden anlamlı etkinlik

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten gençlik merkezi gönüllüleri, ziyaret ettikleri Kızılköy İlk ve Ortaokulunda okuyan öğrencilerle oyunlar oynayıp, kırtasiye malzemesi ve kitap hediye etti.

Tokat Gençlik Merkezi’ne bağlı gönüllü gençler, ’Merkezim Her Yerde Projesi’ kapsamında yaptıkları köy okulu ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Tokat merkeze bağlı Kızılköy İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden gençler burada eğitim gören miniklere eğitim materyalleri hediye etti. Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Tokat’ta Gençlik Merkezinin çok güzel işlerin altına imza attığını ve gönüllülük esasına dayalı olarak yürüttükleri projelerin örnek çalışmalar olduğuna dikkat çekerek,"Gönüllü gençlerimiz Genç Dönüşüm adını verdikleri proje kapsamında topladıkları sınav setlerini, kırtasiye malzemelerini köy okullarına ulaştırıyor. Eğitim-öğretim yılının başlamasıyla beraber hız verdikleri bu çalışma kapsamında son olarak Kızılköy İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler. Sınav setleri ve kırtasiye malzemelerinin yanı sıra okulumuzun kütüphanesine kitap yardımında da bulundular. Gönüllü Gençler ziyaret ettikleri okulda okuyan kardeşleriyle birlikte okul bahçesinde yeni oyun alanları oluşturarak öğrencilerle birlikte çeşitli eğitsel oyunlar oynadı. Gerçekleşen programda gönüllü gençlerimize destek veren Kızılköy İlk ve Ortaokulu personellerine teşekkür ediyor, bu tarz projelerde Gençlik Merkezleri Akademisi ve Kulüp faaliyetlerimizde yer almak isteyen tüm gençleri merkezimize bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35