Tekirdağ Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim töreni yapıldı

Sağlık Bakanlığı’nın yeni yapılanma sebebi ile Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri görevini yürüten, Uzm. Dr. Cengiz Becerir, İl Sağlık Müdürü olarak atandı.694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığının...

Tekirdağ Sağlık Müdürlüğü’nde devir teslim töreni yapıldı

Sağlık Bakanlığı’nın yeni yapılanma sebebi ile Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri görevini yürüten, Uzm. Dr. Cengiz Becerir, İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

694 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatı değiştirilerek yeni görev tanımları belirlendi. Taşra teşkilatlarında Kamu Hastaneleri Birlikleri Genel Sekreterlikleri ve Halk Sağlığı Müdürlükleri kapatılarak, İl Sağlık Müdürlükleri altında tek çatıda toplandı. Bu kapsamda Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevini Uzm. Dr. Mustafa Dönmez’den devraldı.

Tekirdağ İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Uzm. Dr. Mustafa Dönmez, devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade ederek, Uzm. Dr. Cengiz Becerir’e yeni görevi için başarı temennilerinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35